У Львові обіцяють нарешті навести лад із паркуванням

0
763
Паркування у центрі Львова
Паркування у центрі Львова

Зібратися спільно двома депутатськими комісіями Львівської міської ради – комісією міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства і комісією транспорту, зв’язку та міської мобільності для того, аби розглянути ситуацію з паркуванням у м. Львові.

Про це пише Кулемет з посиланням на депутатський портал Львівської міськради.

З такою ініціативою виступила комісія міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства, на засіданні якої депутати розглянули звернення підприємців до Львівської міської ради щодо дозволу на облаштування нових майданчиків для паркування.

За інформацією заступника директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Олега Забарила, зараз паркування у місті регулює ухвала ЛМР, прийнята у 2015 році, до якої в подальшому вносилися зміни.

Ухвалою затверджено перелік майданчиків для паркування.

Серед них є службове паркування – біля різних закладів підприємств магазинів ОСББ та низки інших суб’єктів, які можуть визначати майданчики для службового користування.

Також є майданчики для платного паркування, на яких здійснюється підприємницька діяльність і отримується плата. Місто поділене на чотири зони: чим ближче до центральної частини міста, тим плата за паркування є вищою.

Ухвалою Львівської міської ради затверджені ставки місцевого збору, які залежать від зони розташування майданчика – мінімальна плата за одне паркомісце у місяць становить 440 грн і максимальна – 1552 грн (у закритих майданчиках у центральній частині Львова).

Місто поділене на чотири зони: чим ближче до центральної частини міста, тим плата за паркування є вищою.

Депутат Львівської міської ради Роман Дуда зазначив: «У мене багато запитань до ухвали Львівської міської ради, що зараз діє. Мене цікавить інформація, якою є собівартість одного паркомісця, яку я не отримав на комісії. Візьмемо для прикладу парковку на вул. Театральній. Там плата послуг за 1 годину паркування становить 25 грн. Скільки становить собівартість паркування саме в цьому місці, яке постійно завантажене? Хотілося б знати, скільки коштів сплачують такі майданчики у бюджет міста. Основне питання полягає в тому, чи ті парковки приносять прибуток для міста, чи лише для оператора».

Залишити відповідь