У Львові на вулиці Степана Бандери намалювали зебру по діагоналі

0
293
У Львові на вулиці Степана Бандери намалювали зебру по діагоналі

У Львові на перехресті вул. Русових-Антоновича-Бандери дорожники створили новий перехід навхрест.

Про це на Гарячій лінії Львова повідомив місцевий мешканець Мирон Максимець, пише Четверта студія з посиланням на Еспресо.

“Хто “додумався” “намалювати” пішохідний перехід по діагоналі: з рогу вулиць Антоновича-Бандери до рогу вулиць Русових-Бандери?! Це суперечить ПДР, постійно створює аварійно-небезпечну ситуацію з пішоходами, адже з котрогось напрямку дозволений рух транспортних засобів. І взагалі наявність цього переходу суперечить здоровому глузду”, – написав Мирон Максимець.

У Львові на вулиці Степана Бандери намалювали зебру по діагоналі
У Львові на вулиці Степана Бандери намалювали зебру по діагоналі
У Львові на вулиці Степана Бандери намалювали зебру по діагоналі
У Львові на вулиці Степана Бандери намалювали зебру по діагоналі

У коментарях розгорілася дискусія. Частина людей не розуміє, як можна було допусти створення такого переходу, через який може статися смертельний наїзд? Адже перехрестя регулюється світлофорами, а цей перехід – пряме “запрошення під колеса”. Бо для пішоходів та водіїв зелене світло, тому пішоходам доводиться швидко перебігати, поки водії не почали свій рух, або очікувати, що водії зупиняться.

“Не зрозуміло, на який сигнал якого з світлофорів можна переходити. Щось таке намутили”, “пішохід смертників”, “пороблено у Львові”, “натоптали пішоходи”, “просто лишилась фарба”, – іронізують львів’яни.

Однак частина людей пише про те, що діагональні переходи тепер є і в ПДР і в ДБН, тому немає проблеми з цим, адже існує новий знак ПДР 5.39 – діагональний пішохідний перехід.

“З 1 листопада в Україні набувають чинності зміни до Правил дорожнього руху. Нова редакція – одна з наймасштабніших за останні роки, вона стосується водіїв, пішоходів та велосипедистів, а також принесе нові дорожні знаки та розмітку .З’являються позначені діагональні пішохідні переходи. Вони будуть застосовуватися лише на регульованих перехрестях (на яких сигнал світлофора не переводять у режим жовтого миготіння), де дозволено перехід по діагоналі. Позначатимуться відповідним новим знаком “Діагональний пішохідний перехід”, – написав Роман Рачок.

“В світі всюди є такі пішохідні переходи, там має бути світлофор і все. І не тільки на цьому переході є рух автомобілів з котрогось напрямку. Майже по всьому місту є такі переходи, де і для пішохода і для автомобіля зелений, тоді автомобіль має пропустити пішохода. Не знаєте правил ,то йдіть знову вчитись! Здорового глузду мабуть у вас немає, як вам взагалі посвідчення видали”, – написала Еліна Прус.

“Здоровому глузду суперечать такі дописи, цей перехід там потрібен і мав бути вже давно. Інша справа, що організація дорожнього руху там ніяка і фази світлофора потрібно перелаштувати”, – зазначив Алекс Яр.

Як повідомили в ЛКП “Львівавтодор”, дорожні знаки та розмітка встановлені правильно згідно з проєктом “Реконструкція вул. С. Бандери” у м . Львові.

Довідково. Проєктно-кошторисна документація на реконструкцію вул. С. Бандери була розроблена у 2020 році проєктною організацією ТзОВ “ТрамДорПроект” на замовлення ЛКП “Львівавтодор”. Виконує роботи ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл ” на замовлення ЛКП “Львівавтодор”. Вартість робіт становить 209,5 млн грн. Роботи розпачали у вересні-жовтні 2020 року. У кінці 2021 року проїзд вулицею було відновлено, однак ще досі повністю всі заплановані роботи не завершені.

Залишити відповідь