У Львові на водіїв-порушників почнуть «полювати» інспектори з паркування

0
2870

Нові інспектори з паркування, які запрацюють у Львові на вимогу закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», почнуть штрафувати водіїв-порушників із 1 листопада. До цього часу вони залишатимуть на лобовому склі неправильно запаркованих автомобілів листівки з попередженням. Про це сьогодні, 5 жовтня, повідомив начальник управління безпеки міста Юрій Діль. Про це йдеться на сайті Гаряча лінія Львова. Переконався у серйозності цих намірів й Володимир Садовий, журналіст ГО “Варта 1”, який став очевидцем події.

Сьогоднішній захід управління безпеки міста не є обов’язковим, однак він проводиться з доброї волі міської влади задля кращого інформування мешканців та профілактики порушень ПДР. Під час заходу водій автобусу, що проїжджав поруч, вигукнув з вікна: “Нарешті дочекались!”, та побажав успіху. Однак не всі були щасливими. Так один з водіїв-порушників був вкрай обурений новими правилами. “Де я маю встати, щоб вивантажити товар, у мене 50 точок”, – заявив він.

Однак в управлінні безпеки міста наголосили, що закон є закон і його треба виконувати, в тому числі і для того, щоб не спричиняти незручності іншим учасникам дорожнього руху.

Leave a Reply