У Львові на двох трамвайних маршрутах пасажири матимуть можливість самостійно відчиняти двері

0
1034

Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», на трамвайних маршрутах № 3 та № 6, при температурі нижче 00С пасажири матимуть можливість самостійно відчиняти двері ззовні та зсередини вагонів, з метою зберігання тепла в салоні. Про це інформує прес-служба ЛМР, пише Кулемет.

Для того, щоб відчинити двері, пасажиру необхідно дочекатися зупинки трамвая, підійти до дверей та дочекатись, коли кнопка активується, й натиснути на неї. У разі, якщо пасажир хоче вийти, йому необхідно підійти до дверей і також дочекатись, коли кнопка відчинення дверей засвітиться, опісля — натиснути на неї.

Після цього двері відчиняться та пасажир зможе вийти на потрібній зупинці.

«Це дуже зручно і правильно, коли пасажири мають змогу самостійно відчинити/зачинити двері в межах зупинок при вході та виході з салону. „Берлінські“ вагони, які ми придбали минулоріч, дозволяють львів’янам регулювати відкриття дверей самостійно, зберігаючи при цьому тепло всередині трамвая», — коментує начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю Іван Бондар.

Наразі функція доступна на маршрутах 3 та 6, оскільки на них курсують вагони німецького виробництва, де функціонує можливість відкриття та закриття дверей пасажирами.

Залишити відповідь