У Львові мерія судитиметься із перевізниками

0
519
Орест Олеськів. Фото SYLA NEWS
Орест Олеськів. Фото SYLA NEWS

Як поінформували в управлінні транспорту ЛМР, з початку цього року на міських автоперевізників складено 457 актів про накладання штрафних санкцій на загальну суму 776 900 грн.

Про це пише Кулемет.

На сьогодні сплачено тільки 3 штрафи на суму 5100 грн: 2 – ЛК АТП №1 та 1 – ТзОВ «Успіх БМ». Заборгованість складає 771800 грн.

Відтак, місто звернулось до суду, аби зобов’язати перевізників відшкодувати кошти.

Серед найбільших штрафників – ТзОВ «Фіакр Львів» – 163 акти, та ТзОВ «Міра і К» – 161 акт. Ще 116 порушення зафіксовано у ПАТ «ЛАТП 14630». 11 актів складено на ТзОВ «Успіх БМ» та 6- на ЛК АТП №1.

За інформацією управління транспорту, акти складають на основі звітів ЛКП «Львівавтодор», скарг мешканців та перевірок на маршрутах. Найчастіші порушення – це випуск на лінію недостатньої кількість автобусів та невиконання вечірніх рейсів, відповідно до розкладу руху.

«Розмір штрафу фіксований і складає 1700 грн. Загальна сума, яку недоотримав бюджет, є значною, тож не було іншого виходу, як звернутися до суду. Справа щодо стягнення коштів з підприємств-перевізників зараз перебуває на розгляді в Господарському суді Львівської області»,- зазначив начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Залишити відповідь