У Львові медикам затримують виплату заробітної плати

0
504
У Львові медикам затримують виплату заробітної плати

У Львові медикам затримують виплату заробітної плати

На таку проблему скаржаться лікарі одразу декількох медичних закладах міста. І це все в час пандемії, коли медпрацівникам і так доводиться працювати понаднормово.

Сьогодні це питання підняли на засіданні постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету у Львівській міській раді, пише Кулемет з посиланням на партію “Варта”.

Голова бюджетної комісії Наталія Шелестак дала протокольне доручення управлінню охорони здоров’я визначити причини та розміри затримки оплати праці у лікарнях Львова.

Також комісія доручила розпорядникам коштів прозвітувати про те чи відбувалось фінансування програм у їхньому закладі, наскільки ефективними були ці програми та чи є потреба впроваджувати їх у майбутньому.

“Десь є затримки фінансування від Національної служби здоров’я України, а десь причин ми так і не знаємо. Але щоб це не було, ми не можемо допускати, щоб наші лікарі залишилися без можливостей забезпечувати себе та свою сім’ю. І це все в нелегкий час боротьби з пандемією COVID-19, коли вони день і ніч працюють, щоб врятувати людські життя. Тому ми з колегами проконтроємо, щоб всі розпорядники пояснили причини виникнення таких затримок та разом спробуємо вирішити цю проблему”, – пояснила Наталія Шелестак, голова комісії фінансів та планування бюджету, депутатка від “ВАРТИ” в ЛМР.

Залишити відповідь