У Львові люди мають пересуватись по місту пішки, – Коломєйцев (ВІДЕО)

1
330
У Львові люди мають пересуватись по місту пішки, – Коломєйцев

Головний архітектор міста вважає, що Львів є компактним містом, яким можна ходити пішки, а не бути залежним від автомобіля.

Про це він заявив на засіданні комісії освіти і науки Львівської міськради, інформує Кулемет з посиланням на “Еспресо.Захід”.

На запитання заступниці голови комісії Нелі Васюти про те, чи враховують “урбаністи” проблему доступності до закладів освіти, чиновник відповів:

“Так звичайно. Проблема доступності, в першу чергу, виражається у тому, що ми вважаємо Львів компактним містом. Досі. І зробити зі Львова некомпактний мегаполіс – це найгірший злочин, який можна вчинити. Коли люди не зможуть комфортно пішки, хідниками пересуватись з точки “А” в точку “Б”, коли будемо прив’язані тільки до автомобіля, і без нього ніяк”.

1 коментар

  1. Добирання з Сихова в Рясне автобусом – приблизно 2 год, якщо нема корків. Якщо йти пішки, то це приблизно 8 год. Зранку вийдеш, ввечері прийдеш. Пропоную в якості експерименту забрати у всіх депутатів права на водіння транспортними засобами і змусити їх ходити по Львову пішки цілий рік. Може, розум прийде…

Leave a Reply