У Львові ініціювали рух “Ми не купуємо у МАФах”

0
1032

Колишній керівник управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш закликає львів’ян оголосити бойкот усім міським МАФам. Про це пише Форпост

На фото – лише один із прикладів порушення. “Тимчасова” споруда, немає дистанції 5 метрів від краю проїзної частини, як передбачено законом.

Саме тому, потрібно зробити так, аби торгівля в МАФах стала не вигідною, вважає Магдиш.

“Єдиний спосіб боротьби – це широкий міський рух “Ми не купуємо у МАФах”. Так, це довше, бо до культури торгівлі повинні звикнути діти і вирости у нове покоління, яке не залазить в тюремні віконця брудних кіосків без туалетів для продавців”, – сказано у повідомленні Ірини Магдиш у Фейсбук.

Нагадаємо, до жовтня 2015 року Ірина Магдиш була керівником управління культури Львівської міськради, пішла у відставку після так званого “антицерковного” скандалу, коли в одному із своїх інтерв’ю виступила проти тотальної побудови каплиць і релігійних фігур. Коли пані Ірина працювала в Садового, ні про які МАФи з її вуст не йшлося. Зараз вона займає посаду спеціаліста-радника міського голови відділу юридичного забезпечення виконавчого комітету Винниківської міської ради.


Leave a Reply