У Львові досі не спромоглись запустити електронний кабінет Леокарт

0
161
Видавати пільгові “ЛеоКарти” будуть у 17 пунктах

Відтепер сервіси EasyPay показують актуальний баланс ЛеоКарт практично відразу після валідації поїздки. Перевірити залишок коштів на транспортній картці можна у застосунку, через веб-сайт та термінали.

Про це повідомили в ЛКП «Львівавтодор», пише Кулемет.

«Раніше сервіси EasyPay відображали дійсний баланс ЛеоКарт наступного дня після списання коштів за проїзд. Зараз ви можете побачити актуальну суму на транспортній картці у застосунку, через веб-сайт і через термінали EasyPay практично одразу із врахуванням усіх ваших проведених валідацій.

До прикладу, ви сьогодні здійснили валідацію проїзду ЛеоКарт. Кошти за проїзд фактично спише наступного дня чи впродовж кількох днів, а ось актуальний баланс ви побачите вже практично відразу», – пояснили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, актуальну суму на транспортній картці також можна перевірити також через валідатор у транспорті та через кіоски “Інтерпрес”.

Покрокова інструкція щодо перевірки балансу картки – тут.

До слова, у Львові понад 20% пасажирів сплачують поїздки загальною чи студентською ЛеоКарт. Загалом, безготівково за проїзд оплачує 36% користувачів міського громадського транспорту. Ще близько 40% реєструють поїздки пільговою та учнівською ЛеоКарт. Близько 24% людей оплачують поїздки готівкою. Загалом, впродовж двох місяців у системі е-квитка було зареєстровано понад 16 млн поїздок.

Залишити відповідь