У Львові демонтовують скляну добудову до вілли Бачевського

0
1324
У Львові демонтовують скляну добудову до вілли Бачевського. Фото Андрій Москаленко

Скляну добудову до вілли Бачевського демонтовують. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко у себе на сторінці у мережі Фейсбук, пише Кулемет.

«Шпаківню» демонтовують. Перемога. Про всі деталі на брифінгу згодом. Так, це саме вілла Бачевських. І саме той об’єкт, де на мене подали до суду за штраф за незаконну добудову, і ще багато всього”, — повідомив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, на власника вілли — юридичну особу, адміністративна комісія, створена при виконавчому комітеті ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини, наклала максимальний штраф в розмірі 170 тис. грн через встановлення скляної надбудови в будинку на вул. Вітовського, 35а (вілла Бачевського). Юридична особа подала позов до суду на заступника міського голови Львова з питань розвитку.

Вілла Бачевського — пам’ятка архітектури місцевого значення, збудована у 1926 році. Архітектор — Вітольд Якімовський. У міжвоєнний час у цьому будинку на вулиці Pełczyńska, 35 (нині вул. Вітовського) проживав власник лікеро-горілчаної фабрики Стефан Бачевський. У часи панування Польщі тут розміщувався почесний консулят Австрії, а в часи СРСР — дитячий садок.

Залишити відповідь