У Львівському університеті відбудеться «День кар’єри ЄС»

0
147
ЛНУ ім Франка

18-20 жовтня 2022 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться «День кар’єри ЄС». Ця масштабна подія реалізується у рамках проєкту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні» за підтримки Представництва ЄС в Україні. Вже шостий рік поспіль Львівський університет долучається до організації події.

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

Метою проведення Дня кар’єри ЄС є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України. Цьогорічна подія має особливе значення, адже до заходу долучаються компанії-учасники, які продовжують працювати і підтримують економічний фронт нашої країни, а також забезпечують умови офіційного працевлаштування студентам Університету та молоді загалом.

У рамках «Дня кар’єри ЄС» будуть відбуватися такі заходи, як панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція», тренінги, Ярмарок вакансій, презентації компаній-роботодавців, які долучилися до події. Цільова аудиторія події – студенти, аспіранти та випускники, які перебувають в активному пошуку місця праці та представники компаній-роботодавців, громадських організацій, волонтерських проєктів, для яких це чудова нагода поділитися досвідом кар’єрного зростання фахівців, надати чимало корисних порад з власного досвіду та обрати серед активної студентської спільноти майбутніх працівників для своєї компанії.

«День кар’єри ЄС» буде відбуватися в онлайн-форматі.

Більше інформації про подію та учасників, які долучилися, можна переглянути у Facebook-події.

Зареєструватися на подію можна за посиланням.

Програма заходу, графік проведення тренінгів та презентацій компаній-учасників буде розміщено на сайті Відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.

Координатори Дня кар’єри ЄС:
Ірина Сновидович – керівниця Відділу
кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом
+380955944134; iryna.snovydovych@lnu.edu.ua

Наталія Антонюк – координаторка Інформаційного центру ЄС

+3800679682794; nantonyk@yahoo.com

Leave a Reply