У Львівському районі утворили та сформували склад сільських і селищних ТВК

0
714
На Львівщині проходять вибори у ОТГ

25 серпня Львівська районна територіальна виборча комісія на своєму засіданні постановою №1 утворила та сформувала склад сільських та селищних територіальних виборчих комісій у межах Львівського району Львівської області.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, пише “Кулемет” з посиланням на ЛОДА.

За її словами, документом утворено та сформовано склад Великолюбінської, Куликівської, Новояворичівської, Щирецької селищних і Давидівської, Добросинсько-Магерівської, Жовтанецької, Зимноводівської, Мурованської, Оброшинської, Підберізцівської, Солонківської, Сокільницької сільських територіальних виборчих комісій. Кожна комісія складається із голови, заступника голови, секретаря та 15 членів комісії.

Найближчими днями ці комісії проведуть свої перші засідання.

Посадовиця додала, що зазначену постанову з відповідними додатками (для кожної територіальної виборчої комісії) надіслано відповідним райдержадміністраціям для оприлюднення на офіційних вебсайтах, а також буде оприлюднено на дошці оголошень Львівської районної територіальної виборчої комісії.

Більше новин з виборчої тематики на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина»


Leave a Reply