У Львівському обласному військовому комісаріаті підвели підсумки діяльності за 2017 рік

0
2225

У Львівському обласному військовому комісаріаті підвели підсумки діяльності за 2017 рік. Про це у Фейсбуці повідомив полковник Олександр Тіщенко.

На заході були присутні: командувач оперативного командування «Захід» генарал-майор Олександр Павлюк, районні військові комісари області, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

У своєму виступі генерал-майор Олександр Павлюк відзначив, що у 2017 році Львівський обласний військовий комісаріат показав високі результати своє роботи та у загальному рейтингу посів друге місце серед військових комісаріатів оперативного командування «Захід» та третє місце серед військових комісаріатів України.

Загалом, протягом 2017 року Львівський обласний військовий комісаріат виконав усі поставленні завдання вищим командування у повному обсязі.

Найкращим військовим комісаріатом Львівської області визнано Сокальський районний військовий комісаріат, друге місце посів Дрогобицько-Бориславський об’єднаний районний військовий комісаріат, а третє місце Буський районний військовий комісаріат.

В свою чергу військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Тіщенко вручив їм перехідні кубки за відмінні показники у повсякденній діяльності.

Залишити відповідь