У Львівському лісгоспі садили «Ліси єднання»

0
128

Осіннє садіння лісу у Надлісництві Жовква було особливим. І не лише тому, що садили лісові рослини у воєнний час. Цього дня до лісівників та ініціаторів заходу ГО «Добро.Дій» долучились військові із  другого батальйону 125 окремої бригади тер оборони ЗСУ..

Тож відтепер у Соснівському лісництві, на лісовій ділянці площею 0,7 га, зростатимуть  4140 деревець – сосен, дубів, модрин та ялин, посаджених спільно з нашими захисниками.

Ну а в процесі садіння дерев, з вдячністю за цей день ЗСУ, обережно ділились планами. Один із захисників мріє побудувати будинок в горах, ще хтось – закласти плодовий сад. А поки – хтось із наших сьогоднішніх учасників  виготовляє окопні свічки, плете маскувальні сітки, хтось допомагає адаптуватись дітям з гарячих точок, хтось – просто донатить на ЗСУ. А всі разом – ми садили «Ліси єднання». Тому-то таким особливим був цей день.

Та й задум ініціаторів був амбітним – не лише посадити молодий ліс, а й долучитись до придбання позашляховика на передову.

До слова, у ДП «Львівський лісгосп» стартувала осіння кампанія з висадки дерев в межах екологічної ініціативи Президента «Зелена країна».

Традиційно висловлюємо вдячність усім учасникам лісокультурного заходу. Бо ліси – це, перш за все, про майбутнє! А сьогоднішній день додав нам ще більше впевненості у тому, що воно буде обов’язково переможним.

Галина Муравська

Leave a Reply