У Львівській ОДА уже почався опалювальний сезон у Новояворівську

0
1196
У Львівській ОДА уже почався опалювальний сезон у Новояворівську

Від сьогодні, 21 листопада, розпочали подачу теплоносія у оселі мешканців міста Новояворіськ. Упродовж доби тепло надійде у домівки містян. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

«Для нас дуже важливо, що у домівках населення багатотисячного міста Новояворівськ буде тепло. Над вирішенням цієї проблеми ми працювали безперервно і наполегливо, а відтак, сьогодні маємо результат. Львівська облдержадміністрація дякує усім, хто долучається до цього процесу. Сподіваємося, що невдовзі подамо тепло у Новий Розділ», – наголосив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

За словами директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарія Романчука, у місті Новий Розділ триває ліквідація проривів.

«Станом на сьогодні, нам вдалося ліквідувати два прориви теплотрас з трьох. Наразі у місті триває безперервна робота аварійної бригади. Ми плануємо завершити і ліквідувати останній прорив упродовж двогодинного терміну та отримати стабільний тиск у мережах», – додав Назарій Романчук.

Нагадаємо, що Новояворівську та Новороздільську теплоелектростанції «Нафтогаз Тепло» обслуговуватиме впродовж 36 місяців.

Окрім того, у межах стабілізації ситуації із теплопостачанням також триває забезпечення робітників матеріальними засобами та створення аварійного запасу на станціях, щоб вони після запуску могли безпосередньо виконувати свої функціональні обов’язки.

Додамо, учора у Львівській ОДА обіцяли, що опалювальний сезон почнеться у Новояворівську сьогодні, 21 листопада.

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський починав опалювальний сезон у Новояворівську ще до кінця минулого тижня.

Залишити відповідь