У Львівській ОДА і надалі не бачать проблем у відсутності водопостачання у Новояворівську та Новому Роздолі

0
1017
ТЕЦ Новояворівська і Нового Роздолу

Сьогодні, 4 серпня 2020 року, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Годика відбулася онлайн-нарада з керівниками районних державних адміністрацій. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Кулемет.

У межах наради Андрій Годик наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання карантинних обмежень, а також на посиленні роботи мобільних бригад.

«Мусимо консолідування зусилля задля дотримання усіх необхідних заходів в частині попередження поширення коронавірусної інфекції. Не лише від влади, але й від кожного мешканця області залежить, в якій зоні поширення COVID-19 перебувати наша область», – зазначив Андрій Годик.

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук ознайомив учасників наради щодо забезпечення населених пунктів області якісним рівнем надання послуги з централізованого вивезення побутових відходів.

Станом на сьогодні, вивезення побутових відходів здійснюється у 1806 населених пунктах.

Окрім того, Назарій Романчук повідомив про стан підготовки Львівщини до нового опалювального сезону.

Відтак, станом на сьогодні у Львівській області виконано підготовку до опалювального сезону 2020/21 років на 60% запланованих заходів, що відповідає плановим показникам Міністерства розвитку громад та територій України.

«При підготовці об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2020/21 років на Львівщині, плановими завданнями передбачено здійснити ряд заходів, зокрема, у сфері теплопостачання підготувати 1277 котелень, замінити 9,8 км теплових мереж. Окрім того, у житловому фонді підготувати 18813 будинків. Провести ремонт покрівель у 446 будинках, також підготувати 3127 об’єктів соціально–культурного призначення. У сфері водопостачання здійснено ремонт та заміну – 28,7 км водопровідних мереж та 10,2км каналізаційних мереж», – додав Назарій Романчук.

Нагадаємо, мешканці Новояворівська і Нового Роздолу на Львівщині весь карантин просиділи без гарячої води. У повідомленні Львівської ОДА не сказано жодного слова про відсутність води у цих містах.

Залишити відповідь