У Львівській облраді “послали” Тимошенко

0
1678
Prime Minister of Ukraine, Yulia Tymoshenko

Депутати не прийняли звернення до керівництва держави щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі

Депутати Львівської обласної ради не прийняли звернення до президента України, голови ВРУ та прем”єр-міністра щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

За таке рішення проголосувало 40 депутатів обласної ради.

Ініціатором звернення був голова фракції “Батьківщини” Юрій Гудима.

У проекті звернення зазначалось, що депутати Львівської обласної ради просять вжити усіх необхідних заходів для недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, а також недопустити створення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею у обіхд мораторію, зокрема за допомогою ухвалення закону про обіг сільськогосподарських земель, яким пропонується де-факто торгувати вже з 1 липня 2017 року.

Також проектом передбачалось, що депутати просили б продовжити на 10 років мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні, розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерського господарства, малого і середнього бізнесу в аграрній сфері.

Додамо, що керівник фракції “Батьківщина” Юрій Гудима запропонував повернутись до розгляду цього питання, проте голосів для цього не знайшлось.

Залишити відповідь