У Львівській області четверо укропівців стали депутатами у Мурованській сільській ОТГ

0
1674

5,7% українців підтримали УКРОП та його представників на виборах депутатів та голів сільських, селищних і міських рад об’єднаних територіальних громад, які 24 грудня відбулися в Україні. Про це свідчать попередні дані підрахунків голосів, що їх провела партія. Про це повідомляє Укроп Львівщина.

Таким чином, політична сила підтвердила свої традиційно лідерські позиції. Зокрема, УКРОП провів понад 50 депутатів майже в усіх областях України, де відбувалося волевиявлення.

«Наша команда підтвердила парламентський рейтинг і високий рівень довіри українців. 2017-й можна впевнено назвати роком перемоги УКРОПу – ми здобули її на місцевих виборах у квітні, жовтні та грудні. Тепер готуємо кадрові рішення та рухатимемося вперед», – заявив голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Найкращі позиції УКРОПу – у Полтавській, Волинській та Львівській областях. На Полтавщині до Машівської селищної громади обрали 12 депутатів від політсили. Це – найкращий результат серед усіх партій. Окрім того, двоє укропівців стали депутатами Козельщинської селищної ради Полтавської області.

На Волині п’ятьох кандидатів від УКРОПу обрано депутатами у Затурцівській сільській ОТГ, ще одного – у Зимнівській. У Львівській області четверо укропівців стали депутатами у Мурованській сільській ОТГ, ще двоє – у Кам’янка-Бузькій міській громаді.

Також гарний результат УКРОП продемонстрував на Івано-Франківщині. Тут 27-річна кандидатка від партії Мар’яна Масляк стала головою Войнилівської селищної ОТГ. Її підтримали майже 65% місцевих виборців.

«Партія має на меті посилити свої позиції. Незважаючи на постійний тиск з боку влади, ми боремося за позитивні зрушення в державі та захищаємо інтереси українців», – наголосив голова секретаріату УКРОПу Денис Борисенко.

Залишити відповідь