У Львівській обласній психлікарні відремонтують одне з відділень (ФОТО)

Йдеться про загальнопсихіатричне відділення №14. Роботи тут фінансуємо з обласного бюджету. Їх кошторис — близько 15 мільйонів гривень

1
154

До кінця року плануємо завершити ремонтно-реставраційні роботи в одному з відділень Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Кулемет.

Йдеться про загальнопсихіатричне відділення №14. Роботи тут фінансуємо з обласного бюджету. Їх кошторис — близько 15 мільйонів гривень. 

Наразі працівники підрядника замінюють вікна та двері, осушують стіни, оновлюють систему опалення, виконують повний комплекс ремонтно-реставраційних робіт, включно з подальшим обладнанням території. 

У результаті — сучасним та комфортними для пацієнтів стане цілий корпус, де, залежно від потреби, розгорнуть  від 40 до 60 ліжкомісць.

Сьогодні разом з в.о. керівника управління майна спільної власності ЛОР Андрієм Білоусом та головним лікарем Богданом Чечоткою, ми оглянули хід виконання робіт. Також обстежили всю територію КНП ЛОР “Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня”, яка займає понад 16 га.

Обговорили, заодно, способи використання різних старих господарських будівель на території лікарні. А також — процес і вигоду від можливого присвоєння статусу пам’ятки садово-паркового мистецтва усій території лікарні.

Ініціативу присвоєння статусу памʼятки садово-паркового мистецтва ще в січні 2022 року до сесійної зали обласної ради внесли фахівці департаменту екології Львівської ОДА. 

Відповідний статус дасть можливість обласній лікарні залучати кошти для реконструкції і догляду за парковою територією з різних джерел, у тому числі  грантових та природоохоронних фондів. А також захистить територію від захоплень і забудов, що, на жаль, не є дивиною для нашого міста.

1 коментар

Залишити відповідь