У Луцьку проводили евакуацію людей через раптові симптоми невідомого отруєння

0
320
У Луцьку з ЦУМу проводять масову евакуацію людей через раптові симптоми невідомого отруєння

З центрального універмагу у Луцьку евакуювали відвідувачів та продавців, – розповіла Суспільному речниця Нацполіції області Ольга Бузулук.

На місці працювали правоохоронці, рятувальники та медики.

Зі слів речника Держслужби з надзвичайних ситуацій області Володимира Нестерова, рятувальники отримали повідомлення про те, що відвідувачі почали скаржитися на погане самопочуття.

“За попередніми висновками фахівців, погане самопочуття у відвідувачів ЦУМу могла спровокувати дезіфікуюча речовина, якою обробляють поверхні, а саме її збільшена концентрація”, – зазначив речник рятувальників. З його слів, після скарг людей на самопочуття адміністрація торгового закладу евакуювала відвідувачів.

Прибувши на місце рятувальники зробили заміри повітря. “Станом на 18:30 концентрація речовини суттєво зменшилась, загрози людям немає. Вранці буде проведено додатковий замір”, – додав Володимир Нестеров.

Як повідомила Суспільному чергова лікарка диспетчерської служби швидкої допомоги, з місця події наразі нікого не ушпиталювали. Допомога медиків нікому з відвідувачів та працівників закладу не знадобилася.

Залишити відповідь