У Грабовецькій ОТГ невдовзі з’явиться свій сімейний лікар

0
1123

Невдовзі у Грабовецькій ОТГ запрацює амбулаторія групової медицини, в якій прийматиме сімейний лікар. Про це повідомив заступник голови Грабовецької ОТГ із гуманітарних питань Віктор Тучапський, пише Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

«У нас є шість ФАПів, і ми вирішили створити на базі одного із них перехідну амбулаторію, щоби прийняти на роботу сімейного лікаря, який почав би укладати угоди з мешканцями. На цю посаду претендує мешканка села Грабовець Анна Біганич. Після відповідного дозволу з Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, сімейний лікар уже зможе надавати послуги мешканцям громади. Для цього з ним потрібно буде підписати Декларацію. Кількість населення у нашій громаді дозволяє мати 2 лікарі, тож у перспективі плануємо взяти на роботу ще й педіатра», — сказав Віктор Тучапський.

Він також зазначив, що Грабовецька ОТГ  у перспективі хоче збудувати нову амбулаторію. У селах Львівщини заплановано побудувати 70 типових амбулаторій. Грабовецька ОТГ подала заяву та  відповідний перелік документів  в Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА на конкурс для будівництва нової амбулаторії в селі Конюхів, земельну ділянку під яку уже виділено. Департамент у свою чергу усі пропозиції з ОТГ та районів передав у Київ, де і прийматися остаточне рішення.

Нагадаємо, Гніздичівська ОТГ першою з громад Львівщини підписала угоду з Національною службою охорони здоров’я.

Залишити відповідь