У Харкові відбудеться Форум десятиліття

0
1877

Західноукраїнський ресурсний центр запрошує лідерів громадських організацій, благодійних фондів, громадських рухів, волонтерів, журналістів та редакторів ЗМІ взяти участь у «Форумі десятиліття: Громадянське суспільство в країні, що трансформується». Метою Форуму є сформулювати тренди розвитку громадянського суспільства, визначити червоні лінії, які не можна перетинати. Дедлайн – 15 квітня 2018 року.

24-26 квітня 2018 року у Харкові відбудеться масштабна подія для країни – Східноукраїнський форум громадських ініціатив “ІІІ Форум десятиліття: Громадянське суспільство в країні, що трансформується”. Під час форуму обговорюватиметься громадянське суспільство, реформи, актуальні виклики та можливості.

Зокрема, темою для обговорення стануть зміни, що відбулись всередині країни за роки незалежності, найактуальніше:

• Змінювати чи замінювати? Роль громадянського сектора щодо функцій держави

• Україна для світу, світ для України: цінний досвід, важливі висновки, непочуті поради

• Новий погляд на Схід: пошук візії для промислового поясу України

• Виклики і ризики: червоні лінії, які не можна перетинати

• Децентралізація: видимі та невидимі зміни, яких ми можемо очікувати

В рамках Форуму буде презентовано результати дослідження громадської думки населення Донецької і Луганської областей, крім цього відбудуться презентації-зрізи міст України. Також під час дискусійних панелей провідні аналітики разом з учасниками Форуму розглянуть моделі залучення і формування довіри та проаналізують досвід об’єднання та активізму українських громад у Варшаві та Шанхаї.

Програму Форуму можна переглянути тут.

Інформацію про спікерів та актуальні новини Форуму можна знайти на сайті ЗУРЦ zurc.org.

Для того щоб стати учасником “ІІІ Форуму десятиліття: Громадянське суспільство в країні, що трансформується”, потрібно заповнити реєстраційну форму.

Реєстрація відкрита до 17:00 год 15 квітня 2018 року. Відбір учасників заходу здійснюватиметься на конкурсній основі. З огляду на масштаб події, організатори очікують близько 300 учасників, відтак зможуть забезпечити відшкодування транспортних витрат для обмеженої кількості гостей. Учасники, які потребують відшкодування цих витрат – мають зазначити це при заповненні форми.

У разі будь-яких питань, пропозицій чи коментарів можна писати на електронну скриньку: office@zurc.org

 

Залишити відповідь