У Дрогобичі просять Коломойського збудувати їм сміттєзавод

0
783

ГО «Віче Дрогобиччини» просить в олігарха Ігоря Коломойського розмістити сміттєспалювальний завод у місті Дрогобич, на території НПЗ «Галичина». Про це йдеться в листі, який ГО «Віче Дрогобиччини» надіслала Коломойському.

Про це інформує ДрогобичІнфо.

«В зв’язку з критичною ситуацією в м. Дрогобичі і Дрогобицькому регіоні звертаємося до Вас з такою пропозицією і проханням. На території вашого підприємства, на наш погляд, є умови для будівництва сміттєсортувального-спалювального заводу на площі старої території. Теплова енергія спалюування відходів буде використана для роботи ТЕЦ, яка може постачати енергію за своєю потужністю м. Дрогобичу і його підприємствам», – йдеться у листі.
Крім того, як написано у зверненні, така пропозиція підтримана головами міських рад Трускавця. Самбора, Стрия, Борислава і ін.
Однак, судячи із коментарів жителів Дрогобича під публікацією листа, така ідея їм зовсім не подобається.
“А це, що за декілька метрів живуть люди, це нікого не хвилює. Працював завод, псував повітря та знищив навколишні криниці. Загадили сміттям ліс і повирубували навіть рідкісний вид дуба, вліпили два підприємства, які виробляють асфальт. Спочатку відселіть людей з того “чорнобиля”. а може ще краще автори цієі “гарноі” ідеї куплять собі наше житло”.
1 1 169

Leave a Reply