У Дрогобичі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці руйнування під’їзду в чотириповерховому житловому будинку

0
664
У Дрогобичі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці руйнування під’їзду в чотириповерховому житловому будинку
Обвал будинку у Дрогобичі. Фото ДСНС

28 серпня о 2:46 год. у м. Дрогобич на вул. Грушевського, 101 відбулося руйнування під’їзду у чотириповерховому житловому будинку.

Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

Станом на 09:30 год. загинуло 2 особи (мужчина та жінка). Травмовано 7 осіб, з них 1 особа самостійно звернулись в медичний заклад. З-під завалів врятовано 6 осіб (з них  4 дитини). Потерпілих  з різними ступенями важкості госпіталізовано в Дрогобицьку міську лікарню.

Пошуково-рятувальні роботи постраждалих та розбирання зруйнованих конструкцій будинку тривають.

До проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 399 чоловік та 39 одиниць техніки, з них від ДСНС – 148 чоловік особового складу (у тому числі 1 кінологічний розрахунок) та 20 одиниць техніки.

Пошуково-рятувальні роботи будуть здійснюватися у цілодобовому режимі до остаточного виявлення всіх осіб, доля яких залишається невідомою.

Довідково:                                         

Будинок побудований у 1960 році, 4-ох під’їзний, цегляний 4-ох поверховий житловий на 64 квартири. Розмір будинку 60х15 м, висотою 12 м.

Попередньо стався обвал 2-го під’їзду, в якому знаходились 15 квартир та перукарня: 7 квартир знищено (4-однокімнатні, 3-трьохкімнатні та приміщення перукарні), зазнали пошкоджено 8 квартир (3 – двохкімнатні, 5 – трьохкімнатних).


Leave a Reply