У Давидівській ОТГ відкрили Публічну бібліотеку

0
1023

У селі Давидів, яке є центром однойменної громади, відкрили Публічну бібліотеку. Працюватиме вона у приміщенні Народного дому села Давидів і матиме філії у селах громади. Про це Офісу реформ у Львівському РВ АМУ повідомила начальник відділу культури та інформаційної політики Давидівської ОТГ Христина Кучак.

Бібліотека розташована у сучасно оздобленому приміщенні із доступом до мережі  інтернет, у ній оновлено книжковий фонд, створено тематичний дитячий куток. Основною функцією бібліотеки, окрім інформаційно-ресурсної, є традиційний напрям роботи «бібліотека-книга-читач». Оскільки, в сучасних умовах книга як паперовий носій втрачає позиції, бібліотека ставить перед собою акцент на популяризації читання серед усіх верств населення.

Книжковий фонд у бібліотеці оновлено на суму 26 тисяч гривень, ще на 7 тисяч передплачено періодичних видань. Загалом витрати на покращення матеріально-технічної бази бібліотеки складають понад 40 тисяч гривень.

На відкритті бібліотеки представник департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Тетяна Мончак-Балян подарувала читачам громади чудові книги та настільні ігри «Мандрівка Львівщиною». Із вітальним словом  та подарунком звернулася до присутніх директор Львівської обласної бібліотеки для юнацтва Тетяна Пилипець, яка побажала розвитку, успіхів та єдності у роботі. Заступник голови  Пустомитівської районної ради Іван Мудрий високо оцінив досягнення Давидівської ОТГ та наголосив на важливості відкриття бібліотек.

«Відкриття бібліотеки – це важливий крок у напрямку розвитку Давидівської ОТГ. Ми готові активно підтримувати важливі ініціативи задля підвищення якості життя мешканців громади», – зазначив голова Давидівської сільської ради ОТГ Володимир Керницький.

 

 

Залишити відповідь