У Давидівській ОТГ «Укрпошта» будує поштово-логістичний центр вартістю 70 млн грн

0
1138

На території Давидівської об’єднаної територіальної громади ПАТ «Укрпошта» будує поштово-логістичний центр для обслуговування західного регіону України орієнтовною вартістю майже 70 млн грн.. Центр буде споруджено на Кільцевій дорозі у селі Пасіки-Зубрицькі. Про це інформує Офіс реформ у Львівському РВ АМУ

«Для вирішення питання  розширення обігу пошти і посилок у західному регіоні України, ПАТ «Укрпошта» отримала у користування земельну ділянку площею 6 Га у Львові на Кільцевій дорозі. На даній земельній ділянці заплановано будівництво макрорегіонального сортувального центру, перша черга будівництва якого складе 3,3 тис. кв м виробничих площ. Загальна виробнича площа сортувального центру проектується близько 18 тис. кв м. В 2017 році вже розпочаті земельні роботи та роботи по розробці проекту. Орієнтовна вартість – 69,4 млн грн. Можливі джерела фінансування – планується використання як власних так і залучених коштів», – йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури.

Коментуючи будівництво поштово-логістичного центру, голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький сказав: «Розвиток інфраструктури та промислового сектору є пріоритетним для нашої громади. ПАТ «Укрпошта» створить велику кількість робочих місць для мешканців Давидівської ОТГ, окрім того ПДФО, сплачуватиметься до місцевого бюджету. Тож  сподіваємося, що наші жителі отримають дивіденди від даного будівництва. Варто зазначити, що залучення інвесторів та сприятливі умови для розвитку бізнесу лише сприятимуть позитивному іміджу громади та створюватимуть додаткові джерела наповнення місцевого бюджету. Адже у планах Давидівської сільської ради на 2018 рік закладено капітальний ремонт значної кількості доріг та інших об’єктів».

Залишити відповідь