У 2014 році ми звільнили 2/3 окупованої території Донбасу, – Порошенко

0
476

На початку російської агресії на Донбасі саме добровольці та волонтери стали надійним захистом держави.

Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час свого виступу на Львівському безпековому форумі, пише Четверта студія.

«У червні 2014 року в мене були ілюзії, що мир – це просто: оголосити режим припинення вогню, домовитися з Росією, змусити вивести (російські – ред.) регулярні війська, радників, техніку, боєприпаси, і за 2-4 тижні принести багатостраждальний мир», – сказав Петро Порошенко.

Він наголосив, що у боротьбі з агресором і звільненні територій найважливішу роль зіграв потужний добровольчо-волонтерський рух.

«В результаті контрнаступу ми звільнили дві третини окупованого Донбасу. Це був наступ зі звільнення української землі. Наступ, коли ти знаєш дуже обмежені можливості своїх військ. В умовах відсутності техніки і ембарго країн НАТО на поставку нам зброї…

І все одно в цих умовах потрібно було звільняти нашу землю. Без добровольців, без волонтерів, без потужного руху, який об’єднав усю Україну, нічого не було б», – зазначив він.


Leave a Reply