Тимошенко прем’єром, Садовий мером чи Гриценко міністром мало стрічок перерізали за бюджетні кошти?

0
974

Зраднюки , рашаботи і свої ідіоти підняли гвалти – в бюджеті 2019р. виділено 1млрд.грн. на фонд Президента, та 1млрд.грн. другу косюку. Про це пише Зіновій Гузар

-Мільярд з «Фонд президента України», витратять на стипендії та гранти для українських студентів і молодих вчених,незалежно від прізвища Президента, фонд сформованй за рахунок зменшення фінансування Кабміну.

-Верховна Рада, при затвердженні бюджету, перенаправила 1 млрд грн з програм державної підтримки агропромислового комплексу в Фонд регіонального розвитку. Немає “1млрд.грн. другу косюку.” Фейки постити не встидно?

-Бюджет фінансує партії ! П’ять років підряд за бюджет України, проти якої здійснюється військова агресія Росії, не голосують “Батьківщина”, “Самопоміч”, “Свобода”, “Оппоблок”, але гроші беруть щорічно , бо борці з баригами і поцрєоти!

– Всі депутати Верховної, обласної чи міської рад мають кошти з бюджету як власний фонд для допомоги громадянам і вирішення проблем на округу . Так? Так. Це їх кошти? НІ!! То про що гвалти ?

І про МОРАЛЬ не треба, добре? Тимошенко прем’єром, Садовий мером, чи Гриценко міністром, чи… мало стрічок перерізали за бюджетні кошти?

Залишити відповідь