Це був напад чи самооборона? Ви вірите, що діти взяли ножі та пішли різати?

0
954

Закрили сім малолєток. Дітей, курва. Посадили на СІЗО.

За шо?

За убивство ци…ана.

Ок, є тіло – є діло.

А тепер по суті:

1. Всі семеро убивали? Дізнатись легко – скільки на трупі ножових? Підозрюю, шо одне.

2. Бачив хтось кримінальну справу, які там РЕАЛЬНІ ДОКАЗИ вини цих юнаків? Всі семеро стояли і різали його? Чи один різав, а всі дивились? Коли навколо ґвалт?

3. Це був напад чи самооборона? Ви вірите, шо діти взяли ножі та пішли різати? Або що ци…ан сам міг напасти, як то було з журналістами в Києві? Або з пробитою головою підлітка в Києві? Або з 9-ти річною дівчинкою, яку циган заколов викруткою біля Ізмаілу? Шось я не памятаю в Україні випадків коли на ци…ан нападали. Зносили пусті табори, але саме напади на цих брудних істот – не помню. А от що вони ріжуть та убивають – вам навскидку три випадка.

4. Є покази цих дітей? Ну да… Я трошки теж потусувався на допитах і шо я вам скажу: в 17 років, без нормального адвоката, без досвіду і тд – ти обісрешся і підпишеш те чого ніколи не було і без тортур. Розведуть за дві хвилини.

5. Чи помер він одразу чи це результат того, шо ци…ани не викликали швидку?

Вообщем.

Закликаю громадскість Львову та всієї України звернути увагу на цю справу.

Бо з малих зараз за 5хв зліплять убивць-погромщиків. І ніхто не буде давати відповіді на питання про самооборону, докази і тд. Уже готові дірочки для медальок, уже пишуться мега-гранти. Історія така зручна та солодка, шо не дай Бог виявиться, шо не малі там винуваті, а самі бродяги.

Ну і для справедливості:

Ті хто проломив пацану голову біля вокзалу – відомі. Відома вся група. Їх до відповідальності притягнуто чи ні?

Leave a Reply