«Трушні» гуцули T.HUTSULS заспівали неофіційний гімн Коломиї (ФОТО, ВІДЕО)

0
238

Команда «трушних» гуцулів з Коломиї T.HUTSULS, фіналісти Національного проєкту “Українська пісня / Ukrainian Song Project 2023”, презентує неофіційний гімн міста Коломиї – пісню “Соломія”. Легка, позитивна, світла, драйвова прем’єра має на меті нагадати кожному українцеві, що життя, попри страшну війну, триває.

Про це повідомила Галина Гузьо, пише Кулемет.

Славетне прикарпатське містечко Коломия, звідки родом й легендарна 10-та окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс», живе! Тут закохуються, одружуються, народжуються, радіють світанку і дякують за день, який минає. І таких містечок по всій Україні – безліч. Кожне особливе по-своєму. “Соломія” – пісенна історія саме про Коломию – карпатський край, у який до безтями закохані T.HUTSULS і щедро діляться цією любов’ю з усім світом.
– Пісня “Соломія” натхненна моїм рідним краєм – містом Коломия, – розповідає генеральний продюсер T.HUTSULS, автор пісні «Соломія» Михайло Балух. – У кожному слові, у кожному звуці відчувається унікальна атмосфера цього затишного містечка, яке має свою неповторну енергетику. “Соломія”, у якій звучать гуцульські народні інструменти, задумувалася як такий собі неофіційний гімн Коломиї. Сподіваємося, ця пісня прикличе у місто ще більше туристів і залюбить їх в нього. Бо хто раз побуває у Коломиї – того тягне сюди знову і знову. А ми крок за кроком втілюємо у життя наше бажання познайомити весь світ із культурою Гуцульщини.

– «Соломія» – це маленька таємниця, відповідь на яку дають Коломия, чарівні коломиянки і, звісно ж, T.HUTSULS, – додає вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал. – Я, дівчина зі Слов’янська, що на Донеччині, закохалася у Коломию з першого погляду. І я дуже хочу, щоб це неймовірне відчуття пережили якомога більше людей. “Соломія – це пісня про атмосферу міста, про гарних дівчат, про мужність чоловіків цього гірського регіону, про вічне – те, що ми цінуємо і оберігаємо, – унікальну гуцульську культуру.

В унісон із релізом синглу «Соломія» відбувається і прем’єра однойменного кліпу, знятого в Коломиї львівським режисером та оператором Сергієм Князєвим. Це відео – нова візитна картка Прикарпатського краю – колоритного, живого, непереможного!

Залишити відповідь