Третій осінній медсестринський форум у Львові присвятили ментальному здоров’ю українців

На майстер-класах “Знаю, тому допомагаю” вдосконалювали навички з ментального здоров'я, які інтегровані у навчальні програми комунального освітнього закладу

1
382

У Львові триває ІІІ Осінній медсестринський форум та тему «Медсестринство перед обличчям викликів». Організатор заходу обласний комунальний Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти.

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу ЛОР.

Провідна тема заходу – ментальне здоров’я українців як один із головних викликів сьогодення. Сьогодні, 28 жовтня, у другий день заходу відбулася вітальна панель на тему «Медсестра на варті здоров’я».

Участь у заході взяли міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, керівниця Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України Оксана Збітнєва, директорка з координації органів центральної і регіональної влади Координаційного центру КМУ, радниця Прем’єр-міністр України Ірина Микичак, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, міський голова Львова Андрій Садовий, в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод, президентка Центру післядипломної освіти медсестер та акушерок (Жешув, Польща) Йоанна Пшибек-Міта.

Гостями форуму також стали керівники та працівники комунальних закладів охорони здоров’я, депутати Львівської облради Наталія Іванченко-Тімко та Олег Дуда.

“Медсестри – невідʼємна частина медичної галузі. Без них уявити лікування чи реабілітацію неможливо. Велика пошана вам за роботу, яку ви робите від душі та в яку ви вкладаєте себе, – зазначив під час виступу заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод. – Хочу подякувати медичному коледжу і його керівниці Лесі Вовк за організацію форуму. За те, що зібрали велику спільноту, яка може обговорити галузеві питання, а також вирішити, як діяти далі. Продовжуємо спільно працювати над створенням якісних умов у наших медичних закладах”.

Сьогодні учасники форуму навчалися здійснювати реанімаційні заходи для дорослих та дітей, навичок роботи з інфузійними розчинами, системі догляду за лежачим пацієнтом «Angel Med», технікам боротьби зі стресом та протидії стомі.

На майстер-класах “Знаю, тому допомагаю” вдосконалювали навички з ментального здоров’я, які інтегровані у навчальні програми комунального освітнього закладу.

“Наш форум має три складові: теоретичні панелі, тренінги та майстер-класи. Під час форуму учасники можуть вдосконалити навички, отримати нові практичні знання, поділитися досвідом, пройти майстер-класи від викладачів нашого коледжу, – розповіла директорка комунального коледжу Леся Вовк. – Наші цілі дуже амбітні. Перш за все хочемо об’єднати медсестринську спільноту України. До нас приходять учасники з багатим практичним досвідом. Медична галузь дуже швидко розвивається. Медична сестра має знати новітню апаратуру, отримати актуальні знання і вміння, а також знати, як допомогти воїнам, які повертаються з фронту, їхнім родинам і дітям”.

Форум відбувся за організаційної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України та проєкту USAID в Україні «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Традиційно форум проходив за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Львівської обласної ради, Львівської обласної військової адміністрації, Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

1 коментар

Залишити відповідь