Ті, хто закликає до переговорів з “мирним населенням” ОРДЛО, відпрацьовують російські гроші, – експерт

0
967

Проведення переговорів між українською владою та “мирним населенням” окупованого Донбасу є російським сценарієм, тому такі ініціативи можуть пропонувати тільки ті, хто відпрацьовує гроші Кремля.

Таку думку у програмі “Новий день” на телеканалі Прямийвисловив кандидат політичних наук Андрій Ковальов.

“Щодо переговорів хотів нагадати таке у 2016 році тоді ще голова Верховної Ради Андрій Парубій їздив на Парламентську асамблею Ради Європи, а за день перед тим голова ПАРЄ Педро Аграмунт. А він запам’ятався нам як дуже проросійський, який намагався повернути у Раду Європи делегацію РФ, яку виключили після окупації Криму. То він за день до зустрічі з Парубієм заявив, що рекомендує українській владі вже сьогодні невідкладно розпочати переговори з представниками ОРДЛО.

На що на зустрічі Парубій йому дуже цікаво відповів: “Підкажіть будь ласка, з ким починати переговори? З наркоманами, угонщиками автомобілів, мийщиками автомобілів, з тими, що розстрілювали наших людей, чи з тими, хто топили наших людей?”. І ця відповідь завела Аграмунта у тупик.

І, в принципі, усім стало зрозуміло, що Аграмунт тоді відпрацьовував російський сценарій. Тому мені видається ті, хто сьогодні закликає нас почати переговори з так званими “мирним населенням Донбасу” – вони абсолютно відпрацьовують російські гроші”, – заявив Ковальов.

Нагадаємо, на Мюнхенській конференції з безпеки президент України Володимир Зеленський заявив, що українська сторона згодна на спільний контроль кордону з представниками ОБСЄ та окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) для проведення місцевих виборів на Донбасі.

Залишити відповідь