Телішевський: У вирішенні питань на користь громади Львова УКРОП займає послідовну і категоричну позицію

0
1094

Позаду важкий рік, сповнений важливих рішень і важких кроків. Чимало людей підбивають підсумки – що встигли, за чим шкодують та вже будуть плани на новий, 2018 рік. Не є винятком й депутати Львівської міської ради від «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». До прикладу голова фракції Ігор Телішевський запевняє, що прийдешній рік стане визначальним і принциповим у певних питаннях.

– Не можу оминути увагою минулий рік. Якими здобутками пишаєтесь?

– Як тільки став депутатом, ми з колегами-партійцями намагались зробити все і одразу. Здавалось, що вистачить часу на мільйон справ одночасно. Що паралельно можна і з’ясовувати куди ділись кошти, які, наприклад, були виділені на ремонт вулиці чи впорядкування прибудинкової території, і проводити декілька зустрічей з громадою, а ще пояснювати людям, що вони не зобов’язані платити за встановлення індивідуального лічильника. До слова, саме завдяки команді УКРОПу, нашим юристам, львів’яни виграли суди у “Львівгазу” та не платитимуть за те, що і так включено у вартість газопостачання. Для нас, як і для мешканців Львова, це велика перемога над величезною бюрократичною машиною. Нікуди не ділась й тема пасажирських перевезень, сміття. Це такі історії, які власне “йдуть” за нами в наступний рік, бо є не простими і потребують більше часу.

– Ще одна історія, яка «йде» за українцями вже четвертий рік – війна. Можновладці досі не спромоглися на бодай якісь рішучі кроки, наприклад припинення будь-яких стосунків з країною-агресором…

– На жаль, на четвертому році війни українська влада досі не збагнула, що будь-яке спілкування з Росією – бізнесове, торговельне – призводить до сотень смертей українських воїнів та мирного населення. Навіть президент не гребує бізнесом у тилу ворога. Кроки української влади стосовно розірвання україно-російських відносин є, на жаль, дуже маленькими. Я навіть говорив би – малопомітними. І ще більше обурює така ситуація в контексті не припинення кровопролиття, в ситуації, коли щодня на сході гинуть наші хлопці. Переконаний, що патріотична позиція повинна бути категорична й послідовна.

– Чого чекати львів’янам від укропівців у новому році? Над чим продовжуєте працювати?

Насамперед працюватимемо на благо громади. Не дозволимо розбазарювати дорогоцінну львівську землю. Намагатимемось зробити міську раду відкритішою. І звісно ж працюватимемо над стратегією розвитку Львова. Крім таких високих цілей звісно продовжимо допомагати мешканцям у боротьбі з «Львівгазом» та будемо підтримувати львів’ян у створенні ОСББ.

– У Вас маленька фракція у міськраді, але депутати від УКРОПу дуже активні…

– Нас лише п’ятеро депутатів, але якщо звернутись до «сухої статистики», то у межах депутатського прийому депутати фракції УКРОП прийняли близько 1000 львів’ян. До Львівської міської ради та інших органів місцевого самоврядування ми подали понад 300 запитів та звернень. За 2017 рік зробили немало – завдяки активній позиції зупинили не одну незаконну забудову, відстояли право львів’ян на нові дитячі майданчики, відремонтовані дороги й хідники. Неодноразово змушували чиновників не тільки слухати думку громади, але й відстоювати інтереси пересічних громадян.

Укроп

Залишити відповідь