Телішевський просить оприлюднити звіт використаних коштів на рекультивацію Грибовицького полігону

0
802

Цього тижня місто “облетіла” новина щодо недопущення керівництвом ЛКП «Збиранка» держекоінспекторів, які планували провести позапланово перевірку Грибовицького сміттєзвалища.

На сесії Львівської міської голова фракції УКРОП Ігор Телішевський звернувся до міського голови Андрія Садового з вимогою надати публічний та письмовий звіт керівника ЛКП “Збиранка” щодо ситуації з використанням коштів, які впродовж двох останніх років виділяються Львівською міською радою на роботи з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

“Як стало відомо із ЗМІ, це не перший факт відмови керівництва комунального підприємства допустити представників державної екологічної інспекції. Об’єкт, який рік тому називали зоною екологічного лиха, виявляється зі слів чиновників львівського комунального підприємства малонебезпечним”, – наголосив Ігор Телішевський.

За його словами, за останні місяці громадськими активістами та небайдужими львів’янами неодноразово виявляли незрозумілі пристрої та людей, які проводили розігрів та викачування кислих гудронів із озер, що знаходяться на території сміттєзвалища. Жодних заяв щодо цих фактів не було від керівництва ЛКП “Збиранка”.

“Важливим є фактом, що звіт за десятки мільйонів гривень, які були виділені на рекультивацію тіла сміттєзвалища у 2016-2017 рр.: укріплення дамби, викачування гудронів та інші роботи не надавався жодного разу”, – зауважив укропівець.


Leave a Reply