Синютка зробить «розбір польотів» через землю

0
8863
Голова Львівської ОДА Олег Синютка
Голова Львівської ОДА Олег Синютка

Голова Львівської ОДА Олег Синютка сьогодні, 6 червня, зустрівся із представниками громадського середовища області щодо питання, пов’язаного із можливим виділенням земельних ділянок громадянам України у селі Наварія поблизу Львова.

Під час зустрічі голова Львівської ОДА заслухав думки представників різних середовищ щодо ситуації, яка склалась із списком осіб, яких подали на затвердження як претендентів на отримання землі.

Йдеться про створення так званого кооперативу «Озеро» біля Пустомит.

Голова Львівської ОДА наголосив, що хоче для себе почути різні думки перед тим, як приймати остаточне рішення.

Відтак, після заслуховування усіх бажаючих, голова Львівської ОДА Олег Синютка наголосив, що зробить паузу у прийнятті будь-якого рішення.

«Моя посада зобов’язує мене приймати рішення одноосібно, як і відповідати за ці рішення, але я для себе вирішив, що мушу вивчити це питання детальніше», – наголосив Синютка.

Він зазначив, що особисто вивчить прізвища усіх 83 претендентів на отримання земельних ділянок біля Пустомит.

«Безперечно, сам поїду на місце і подивлюсь, про яку територію йдеться. Крім того, хочу провести розрахунки, скільки коштує виготовлення проектів землеустрою та інших документів для того, щоб земля була придатною для будівництва житла. Після отримання усіх розрахунків я зберу усіх 83 осіб і проговорю із ним усі аспекти цього питання. Тоді ми і будемо приймати кінцеве рішення. У цьому питання є юридична і моральна складові, яка для мене є важливою», – сказав Синютка.

Учасники зустрічі також наголошували на окремих проблемах із отриманням земельних ділянок учасниками АТО у Пустомитівському районі саме для тих осіб, які там проживають.

Відтак, голова ОДА доручив департаменту соціального захисту підготувати окрему зустріч із головою Пустомитівської РДА для комплексного вирішення і цього питання.

«Думаю, у межах двох-трьох тижнів ми це питання врегулюємо і вийдемо на те, щоб до кінця червня його закрити», – сказав Синютка.

Залишити відповідь