Синютка став лауреатом номінації програми “Людина року – 2017”

0
1172
Серед змін в номінаційному переліку XXII загальнонаціональної програми “Людина року – 2017” – повернення номінації Регіональний лідер року. Про це пише Укрінформ
Про це у вівторок під час прес-конференції “Людина року – 2017” заявив генеральний директор загальнонаціональної програми “Людина року” Аркадій Райцин, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“Ми повернули номінацію Регіональний лідер року. Це, мабуть, головна тенденція в номінаційному переліку 2017 року. Цієї номінації три роки не було”, – зазначив Райцин.

За його словами, в багатьох областях України минулого року з’явилися талановиті представники місцевого самоврядування, серед яких фахівці визначили лауреатів.

Так, лауреатами номінації стали голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Як повідомлялося, урочиста церемонія вручення премії “Людина року – 2017” відбудеться 24 березня 2018 року в Національній опері України.

Загальнонаціональна програма «Людина року» — програма, яка передбачає присудження титулу «Людина року» в Україні за професійні і суспільно значимі досягнення. Програма заснована в 1995 році. Автор і розробник програми — Аркадій Райцин.

Залишити відповідь