“Свобода” на Львівщині виступила проти Гройсмана

0
1134

Не тільки владні фракції у Львівській обласній раді, а й представники так званих опозиційних політичних сил не наважуються критикувати роботу уряду. Про це заявив 18 квітня 2018 року депутат від ВО “Свобода” Андрій Чад, коментуючи голосування щодо заяви з приводу двох років діяльності уряду Гройсмана, яку ініціювали свободівці.

“З ініціативи фракції до порядку денного було внесено заяву з критикою діяльності чинного уряду. Тільки сліпий не бачить, як знизився рівень життя більшості українців, люди втікають за кордон. Однак більшість депутатів обласної ради не підтримали цю заяву, причому не голосували за неї й депутати так званих опозиційних сил”, – наголосив депутат.

У заяві йдеться, що в державі керує влада, яка не здатна здійснити реформи, зрештою, не зацікавлена в цьому, бо їй вигідно живитися із корупції, “розпилювання” бюджету, застосовуючи тіньові схеми. Усі галузі розподілені між олігархами, які висмоктують з них всі соки, наживаються на праці українців та обкрадають державу.

“Насправді це дуже тривожна ситуація, наслідки якої можуть бути катастрофічними. Так не повинно бути в нашій країні, яка має всі шанси стати квітучою, розвинутою державою, яку шануватимуть у світі, а громадяни житимуть гідним життям на своїй рідній землі”, – йдеться в заяві.

Залишити відповідь