Суд звільнив від покарання жінку, яка на Привокзальному ринку продавала отруєну рибу

0
823

Франківський районний суд м. Львова звільнив від покарання продавчиню, яка на Привокзальному ринку продавала заражену сальмонелою рибу. Через її дії постраждала 61 людина.

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень , пише Вголос.

«Обвинувачена, будучи продавцем харчових приправ, на критому продовольчому ринку ТзОВ «Привокзальний ринок» за адресою: м. Львів, вул. А. Горської, 2 з метою неправомірного збагачення, за відсутності висновку лабораторного дослідження ветеринарно-санітарної експертизи щодо якості та безпечності харчової продукції, реалізувала покупцям рибу гарячого копчення «Скумбрія», яку попередньо виготовила за допомогою спеціального обладнання у приміщенні гаража та квартири проживання. Внаслідок споживання вказаної риби, згідно з відомостями Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» 61 особу було госпіталізовано з попереднім діагнозом «Гостра кишкова інфекція або харчова токсикоінфекція» та заключний діагноз госпіталізованих осіб – «сальмонельоз», – йдеться у судовому рішенні.

В судовому засіданні обвинувачена свою вину в інкримінованому кримінальному правопорушенні визнала та просила суворо не карати її. Постраждалі під час судового засідання просили призначити для недобросовісної продавчині покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

«Суд визнав обвинувачену винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 325 КК України, та призначив її покарання :п’ять років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України суд звільнив жінку від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк два роки», – зазначено у рішенні суду.

Нагадаємо, у Франківський відділ поліції 22 вересня 2017 року надійшло повідомлення про те, що в інфекційну клінічну лікарню на стаціонар поступило шість дорослих осіб з діагнозом: «гостра кишкова інфекція». Поліцейські встановили, що всі госпіталізовані вживали рибу гарячого копчення, яку напередодні придбали в одному з кіосків на ринку «Привокзальний» у Львові.


Leave a Reply