Суд оштрафував депутата Львівської облради за невчасне подання декларацій

0
82

Галицький районний суд Львова оштрафував депутата Львівської облради від «Європейської солідарності», хірурга Сокальської лікарні Олега Фенчина за невчасне подання електронних декларацій. Йому призначили 850 грн штрафу. Про це пише Кулемет з посиланням на zaxid.net.

Як вказано у постанові суду, яку винесли у квітні 2024 року, лікар-хірург Сокальської районної лікарні та депутат Львівської облради від «Європейської солідарності» Олег Фенчин вчасно не подав декларації про свої доходи за 2021 та 2022 роки – обидві декларації депутат подав 10 лютого 2024 року, хоч мав це зробити до 1 лютого.

Згідно з оприлюдненими деклараціями, Олег Фенчин не купував нерухомості чи автомобілів. Він проживає у будинку родички у Сокалі. У 2023 році він отримав 249 тис. грн зарплати у Сокальській ЦРЛ (приблизно, як і у 2022 році). Із депутатом пов’язані дві компанії на Сокальщині: ТзОВ «Дукат» (займається виробництвом хліба) та агрофірма «Угринів», яка вирощує зернові культури.

Щодо Олега Фенчина склали протокол про адмінправопорушення. У суді прокурор просив визнати депутата винним у вчиненні адмінправопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП (невчасне подання декларацій). Олег Фенчин визнав свою провину та просив суд його суворо не карати.

Справу розглянула суддя Христина Мисько, яка дослідила усі матеріали та визнала депутата винним у вчиненні адмінправопорушення, призначивши 850 грн штрафу. Постанову ще можна оскаржити.

Залишити відповідь