Стабілізація ситуації поблизу Стебника на контролі департаменту екології

0
1232

В межах проведення першочергових заходів із ліквідації небезпечних наслідків обвалу біля Стебника скерували звернення до  Прем’єр- міністра України про виділення коштів у сумі 214,2 млн грн з резервного фонду державного бюджету для перенесення об’єктів інфраструктури за межі гірничого відводу ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал».

Фахівці відповідних служб провели геологорозвідувальні та топографо-геодезичні роботи для здійснення моніторингових досліджень, в тому числі вздовж автомобільної дороги Східниця-Пісочне в межах гірничого відводу, а також надали відповідні рекомендації щодо стану та можливості експлуатації цієї дороги.

«в результаті досліджень ми змгли розробити проектно-кошторисну документацію на перенесення автомобільної дороги, лінії електропередач та водогону», – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник.

Окрім того, встановлено систему для відслідковування в режимі реального часі ймовірних підземних обвалів на території рудника №1 і №2, яка складається з двох нахиломірних станцій.

Залишити відповідь