Спиляли та залишили – у курортному парку Трускавця могильник зрубаних дерев

0
1251

Господарність по-трускавецьки. Комунальники курортного міста у центральному парку оздоровниці попрацювали на славу: вирубали з десяток дерев та залишили їх чекати, коли ж знайдеться вільний час, щоб їх вивезти із парку. Про це пишуть Джерела Трускавця.

Моторошна картина чекає на гостей та відпочиваючих одразу при вході у курортний парк: обабіч прогулянкових доріжок лежать зрубані стовбури дерев та повсюди розкидані гілки від них. Аналогічні пейзажі спостерігаються і біля джерела «Броніслава».

Перехожі те і діло «милуються» такою красою та щиро дивуються, чому місцеві комунальні служби не вивезли із парку дерева одразу після вирубки. Тим паче на новорічно-різдвяні свята у курортне місто, хай не чисельно, однак з’їхалися відпочиваючі – картина побаченого гостей Трускавця неприємно шокує.

Як би там не було, та господарський підхід трускавецьких очільників до курортного парку – окраси міста – вражає давно: тільки цієї весни гості оздоровниці та трускавчани не могли пройти сходами у парку, бо їх ремонтували так довго, що людям доводилося місити болото, обходячи незавершений об’єкт.

Відтак курортний парк міста прославився і своїми деревами, які при кінці весни та й у літню пору падали на прогулянкові алеї скверу та могли наробити серйозної біди. Виною цьому був поважний вік дерев, які давно слід було спиляти. Така недбайливе ставлення до благоустрою парку яскраво демонструє – у місті чиновники вміють щедро викидувати мільйони на вітер і ніяк не наведуть лад там, де потрібно.

Вікторія Утрин

1.jpg

2.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

 

Залишити відповідь