Сполучені Штати Америки розглядають можливість відкриття на Львівщині культурного центру

0
838
Ірина Гримак провела зустріч із Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, фото ЛОР

Ірина Гримак провела зустріч із Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін

Сполучені Штати Америки розглядають можливість відкриття на Львівщині культурного центру на кшталт Американського дому, який є в Києві.

Про це йшлося сьогодні, 17 квітня, під час зустрічі голови Львівської обласної ради Ірини Гримак з Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

З боку Львівщини голова облради задекларувала цілковите сприяння в появі на теренах нашої області такого культурно-освітнього та інформаційного центру.

Ірина Гримак наголосила, що Львівщина зацікавлена у відкритті Почесного консульства США у Львові для налагодження тісніших взаємин, а також запровадження прямих авіарейсів між Львовом і США.

«На сьогодні відсутнє пряме авіасполучення між Львовом та американськими містами. Переконана, що відкриття прямих авіарейсів дозволить посилити ділові контакти, збільшити кількість туристів. Багато людей західних областей України з нетерпінням чекають відкриття таких авіарейсів», – акцентувала Ірина Гримак.

Під час зустрічі сторони обговорили реформу децентралізації на Львівщині.

«В області створено 73 громади. Наше завдання як обласної влади забезпечити не лише їх максимальний розвиток, а й зорієнтувати на правильні управлінські рішення», – підкреслила Ірина Гримак.

Голова облради також розповіла про співпрацю Львівщини зі східними областями у межах програми «Схід і захід разом» і запросила гостю на V Форум місцевого розвитку, який має відбудеться в червні.

Крім того, Ірина Гримак в особі Крістіни Квін подякувала США за незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також за надання військово-гуманітарної допомоги, проведення військових навчань на Яворівському полігоні.

У відповідь Крістіна Квін запевнила в непорушності підтримки України з боку США.

Зауважимо, що участь у зустрічі взяли також перший заступник голови обласної ради Євгеній Гірник, заступник голови обласної ради Юрій Холод, голова постійної комісії з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Наталія Галецька, радник голови обласної ради Андрій Білоус.

Leave a Reply