Школярі Львівщини переглянули фільм “Крути”

0
645
Школярі Львівщини переглянули фільм
Школярі Львівщини переглянули фільм "Крути"

Уже вдруге у кінотеатрі ТЦ «Форум Львів» понад 230 школярів з Львівщини в межах національно-патріотичного виховання переглянули історичний фільм «Крути 1918». Про це інформує прес-служба ЛОДА.

«У центрі сюжету всім відомі історичний події. 1918 рік, кінець січня. Київ перебуває під загрозою окупації. УНР очікує головний удар більшовиків під проводом Муравйова. У результаті більшовики вдарили посередині, на залізничній гілці – Бахмач-Київ. Слід зазначити, що у ті роки головним засобом для пересування військових слугувала залізниця. Саме тому часто бої відбувалися на околицях залізничних станцій, що у разі перемоги давало змогу просуватися далі. Таким місцем воєнного зіткнення і стали «Крути».

Щоб залатати діру на фронті, на станцію добровольцями висуваються юнкери та студенти юнацької школи. Саме вони склали основу захисту залізничного вузла проти армії більшовиків. На цьому тлі паралельно розгортаються шпигунські ігри УНР та більшовиків».

«Фільм Крути 1918 розповідає про молодих хлопців які вірили в незалежну Україну, в свій народ та які сміливо йшли захищати свою державу», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.


Leave a Reply