Шевченківській РА збільшити видатки на суму 495 тис. грн на оплату поточного ремонт доріг

0
625

Сьогодні, 20 грудня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР було затверджено рішення «Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік», а також внесення змін до міського бюджету на 2020 рік. Про це інформує прес-служба ЛМР.

За пропозиціями головних розпорядників коштів, пропонується управлінню освіти збільшити видатки на суму 500 тис. грн на проведення загальноміських заходів. Також пропонується управлінню освіти провести перерозподіл видатків, у сумі 155 тис. грн передбачених на Програму «Успішний вчитель».

Управлінню молоді і спорту пропонується збільшити видатки на суму 100 тис. грн на проведення трансляції кубка Львова з тріатрону.

Шевченківській РА збільшити видатки на суму 495 тис. грн на оплату поточного ремонт доріг.

Управлінню соціального захисту пропонується здійснити розподіл державної субвенції — допомога при народженні дитини — в сумі 1 млн. грн.

“Також пропонуємо департаменту економічного розвитку збільшити видатки на 30,5 тис. грн на Програму підтримки розвитку стартапкультури та ін”, — доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Окрім того, виконавчий комітет погодив внесення змін до бюджету Львова на 2020 рік. Мова йде про зміни до бюджету розвитку.

«За пропозиціями головних розпорядників коштів, пропонується схвалити збільшення доходів і видатків міського бюджету розвитку на суму 411 млн. грн. Зокрема за рахунок збільшення плану доходів соціального фонду, надходжень коштів від пайової участі, від відчуження майна, та коштів від продажу земельних ділянок», — повідомив Олег Іщук.


Leave a Reply