Сергій Лазановський випустив експериментальну пісню на відеокліп «Важливо»

2
207

Сергій Лазановський | RIDNYI презентує нову відеороботу «Важливо», у якій закликає пам’ятати про найдорожчих – близьких, коханих та рідних. За словами співака, у вирі буденності ми часто забуваємо про елементарні речі: зателефонувати близьким серцю людям та спитати як справи.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу співака.

«Важливо» за звучанням дуже проста та легка пісня, і при цьому ще і вайбова. Їй притаманний осінній настрій останніх теплих днів. Композицію написала моя музична продюсерка Ірина Батюк і вперше почувши її, я навіть задумався, а чи не почати повноцінний творчий шлях в такому стилі. Трек «Важливо» можна віднести до соул-звучання або ж формату живого бенду. Зізнаюся, що це єдиний мій трек, який я нескінченно слухаю на повторі. Щодо сенсу – ми вирішили, що не вистачає в творчості ось такої життєвої пісні про буденні цінності. Про них також важливо говорити, адже це фундамент нашого життя, особливо зараз – воєнного», – зазначив співак.

Зйомки відеоороботи відбулися у Івано-Франківську. За задумом режисерки Катерини Горіної та Pilots Production, основний меседж був на стилі та простоті картинки. Тому акцент зробили більше на головному герої – Сергію Лазановському та трьох музикантах. За образи відповідала стилістка Ната Садова, яка надала перевагу класичним костюмам.

Як говорить сам співак, для нього ці знімання були одними з найлегших в житті. Локаціями для кліпу став стадіон «Рух», яблуневий сад та комплекс «Клубне містечко».

«Я радий, що цей кліп ми відпрацювали дуже легко. Починаючи з матеріалу, закінчуючи нашим вайбом з музикантами. Ми бачимося дуже рідко і, почувши трек, усі одразу зарядилися. Хлопців не потрібно було морально налаштовувати, всі одразу зрозуміли, що потрібно робити в кадрі. Щодо цікавих моментів – під час зйомок у саду ми не знали, що поруч є корівня. Авжеж, під час зйомок рогату худобу випустили пастися. А вони без проблем гуляють в цьому саду. Ми закінчили раніше, але могли би бути кадри, де ми стоїмо та граємо з музикантами серед корів. Зараз навіть трішки жалкую, що цього не сталося», – пригадує Сергій Лазановський | RIDNYI.

Щодо майбутньої творчості співак наголошує: залюбки б співав треки у подібному стилі, як «Важливо». Проте це більш спокійна музика, якою складно донести вагомі сенси, до прикладу, нагадувати людям, що війна не закінчилася. Тому Сергій Лазановський не відмовляється від воєнної тематики і говорить, що мотиваційні пісні для наших захисників та захисників обов’язково ще будуть в його творчості.

2 КОМЕНТАРІ

Залишити відповідь