СБУ встановила псевдомінера, який здійснив анонімне повідомлення

0
159

Служба безпеки України викрила зловмисника, що надіслав завідома неправдиві дані про мінування установи у Львові.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-центр СБУ Львівщини.

Здійснивши комплексні пошукові заходи оперативники швидко встановили «мінера». Ним виявився 22-річний ув’язнений, який перебуває в установі виконання покарань. Використовуючи мобільний телефон, він здійснив повідомлення про замінування об’єкту.

Така умисно-підривна діяльність зловмисника в період війни могла нанести великої шкоди, а також відволікала правоохоронців від реальних потенційних загроз.

Свою кримінальну карму псевдомінер поповнив ще однією статтею Кримінального кодексу. Йому вже повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності, вчинене повторно) КК України.

Станом на зараз спецслужба перевіряє зловмисника щодо можливої співпраці з ворогом. Адже за інформацією СБУ, до поширення хвилі псевдомінувань куратори країни-агресорки залучають саме неблагонадійних громадян.

Також розпочато комплексну перевірку щодо можливих фактів причетності й інших осіб, які відбувають покарання у вказаному закладі, до скоєння аналогічних злочинів.

Заходи із викриття зловмисників проводили оперативники УСБУ Львівській області та поліції Львівщини за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури.

Leave a Reply