Санаторії Львівщини отримали державну підтримку за карантинний 2020-й

0
411

«Моршинкурорту» й «Шклу» на рахунки надійшло майже по мільйону гривень. Це грантові кошти від держави – у межах конкурсної програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка», що фінансується Українським культурним фондом.

Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Кулемет.

Відповідний лот конкурсу був розроблений та реалізовувався у партнерстві з Державним агентством розвитку туризму. А попередньо, за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації УКФ вніс зміни до КВЕДів, які уможливили участь у цій програмі саме санаторно-курортних закладів.

«Кошти проекту інституційної підтримки будуть спрямовані на заробітну плату працівникам та соціальні внески, а також покриття заборгованості за комунальні послуги, послуги зв’язку та програмного забезпечення, – пояснює Мар’яна Магас, керівниця відділу маркетингу «Моршинкурорту». – Ці гроші дуже важливі для нас і є суттєвою підтримкою для стабілізації діяльності підприємства, що виконує важливу соціальну функцію – оздоровлення українців».

Санаторій «Шкло» також скерує кошти на заробітну плату своїх працівників. «Поки співпрацювали з Фондом соціального страхування, ще вдавалося якось зводити кінці з кінцями, у 2018-2019 роках приїжджали на оздоровлення іноземці з Білорусі, Німеччини. А 2020-го, через пандемію коронавірусу, становище стало зовсім скрутним. Тому допомога від держави життєво необхідна нашому санаторію», – констатує заступник директора санаторію «Шкло» Віктор Пилипович.

Профільний заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод наголошує, що галузь санаторно-курортних закладів вимагає на сьогодні особливої уваги та підтримки від держави. «Важливо, що Львівська ОДА посприяла внесенню санаторно-курортних закладів до цієї програми, а самі оздоровниці Моршина й Шкла подалися для участі. Держава ж продемонструвала на конкретному прикладі, що у найважчі часи не залишає без підтримки оздоровниці нашого регіону», – відзначив Юрій Холод.


Leave a Reply