Садовий затягує із запровадженням щомісячної матеріальної допомоги родинам загиблих учасників АТО/ООС

0
1000
Сесія Львівської міськради. Фото Остап Доскіч

Керівництво Львівської міської ради затягує із запровадженням щомісячної матеріальної допомоги родинам загиблих учасників АТО/ООС.

Про це у Фейсбуці повідомила депутат Львівської міської ради Уляна Пак, пише Четверта студія.

“Думати (,) не можна (,) затвердити. Мабуть, саме таким принципом керується керівництво міста щодо запровадження щомісячної матеріальної допомоги родинам загиблих учасників АТО/ООС”, – повідомила депутат.

Вона повідомила, що до неї звернулись родини загиблих воїнів з проханням запровадження з міського бюджету фінансової допомоги для цієї категорії громадян.

“Більше місяця тому з нашої з колегою – Олена Пасевич ініціативи міська рада дала доручення профільним виконавчим органам розробити механізм виплати такої допомоги. Станом на початок березня документ продовжував готуватися…  Саме тому, ми з Оленою підготували свій проект відповідної ухвали. Сьогодні на колегії я підняла це питання і озвучила пропозицію включити в порядок денний завтрашньої сесії це рішення як невідкладне. Не бачу проблем всім разом зібратися: чиновникам, депутатам, родинам, фінансистам і провести «мозговий штурм» і обрамити пропозицію і документ. І для цього потрібно лише бажання”, – розповіла Уляна Пак.

Вона закликала “взятися за це питання і відпрацювати на результат, а не для «камер»”.

Залишити відповідь