Садовий забрав два приміські маршрути

0
1055

Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, приміські автобусні маршрути №1001 та №184а прийняли до міської транспортної мережі. Ці автобуси курсують до населених пунктів, які входять до Львівської міської територіальної громади – Рясне – Руське та Рудно.

Про це пише Кулемет.

Відтак, після того, як поліція погодить паспорти маршрутів, а міська рада укладе з перевізниками тимчасові угоди, вказані маршрути будуть інтегровані у міську транспортну систему.

Відповідно, на цих, вже міських маршрутах буде впроваджено автоматизовану систему оплати за проїзд.

Про це розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило.

На сьогодні ці автобуси курсують за своїми звичними маршрутами. А вже після того, як стануть міськими, змінять нумерацію, а один – і частково свій маршрут.

Як розповів начальник управління транспорту Орест Олеськів, маршрут №1001 курсуватиме під номером 90, а №184А – під номером 92. «Маршрути, які курсують до приєднаних громад, розпочинають свою нумерацію з цифри 9, тому будуть такі зміни», – пояснив Орест Олеськів.

Також майбутній маршрут №92 курсуватиме за частково зміненим маршрутом: у Львові кінцеву зупинку він матиме на вул. Дж.Вашингтона. «Оскільки цей маршрут на території міста дублює інші маршрути, прийнято рішення скорегувати його в частині курсування по Львову. Маршрут буде таким: Рудно – вул. Городоцька – вул. Ряшівська – вул. Патона – вул. Любінська – Університет – центр – вул. Личаківська – вул. Пасічна – вул. Дж.Вашингтона та у зворотному напрямі», – повідомив Орест Олеськів.

Майбутній маршрут № 90 курсуватиме без змін.

Про дату початку роботи маршрутів № 90 та № 92 буде повідомлено додатково.

Залишити відповідь