Садовий штучно створює паніку через автобуси ЛАЗу, – Зінкевич

0
6166

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Ігор Зінкевич перевірив інформацію очільника міста Андрія Садового про сім конфіскованих автобусів поліцією, нібито через борги. Однак, виявив, що на штрафмайданчику, що на вулиці Конюшини є лише один арештований автобус.

«Під час чергової сесії міськради Андрій Садовий вкотре налякав львів’ян та депутатів транспортним колапсом у Львові. Мовляв, через борги поліція конфісковує міські автобуси і відправляє їх на штрафмайданчик. Перевіривши цю інформацію з’ясував, що на майданчику дійсно стоять автобуси, проте знаходяться вони там з абсолютно інших причин. Один автобус через ДТП, інші очевидно мають якісь інші причини, не пов’язані з боргом ЛАЗу. Також побував на підприємстві АТП-1. Там знайшов ще 4 автобуси, один з яких, за моєю інформацією, дійсно забрали через борги. Тобто наразі у Львові немає проблеми, яка б позбавила місто автобусів», – наголосив Ігор Зінкевич.

Не підтвердилась і інформація про те, що автобуси конфісковує саме патрульна поліція. Адже за словами самих поліцейських права на такі дії вони не мають. Бо рішення про конфіскацію ухвалює тільки виконавча служба.

«Є підозра, що інформація про конфіскацію штучно створена апаратом міської ради та особисто Андрієм Садовим, щоб змусити депутатів міськради віддати гроші за придбані автобуси російському бізнесмену Ігорю Чуркіну. Кому потрібен цей переполох та паніка серед мешканців міста?», – наголосив укропівець.

Нагадаємо, вже кілька років місто має невиплачений борг за придбані у 2009-2010 роках автобуси Львівського автобусного заводу. Місто винне ТзОВ «Оптимум Фактор», яке отримало від ТзОВ «Львівські автобусні заводи» право вимоги боргу, близько двох десятків мільйонів гривень. Ще близько десяти мільйонів гривень складають виконавчий збір і штрафні санкції. З цієї суми понад 2 мільйони гривень – це борг перед працівниками ЛАЗу із заробітної плати. Така ж сума боргу за воду та газ в гуртожитках, де мешкають працівники заводу. Ще минулого року на сесії депутати повідомляли, що однією зі співвласників ТОВ «Оптимум Фактор» є дружина Чуркіна – Таїсія Саніна.

Leave a Reply